Úvod Zahradní nábytek z umělého ratanu Jídelní sestavy z umělého ratanu

Zahradní ratanová sestava NAPOLI II. 1+6 (šedo-béžová)

Umělý ratan
Zahradní ratanová sestava NAPOLI II. 1+6 (šedo-béžová)

Pevná ratanová sestava, která je vhodná do gastro zařízení a jiných komerčních prostor.  Jste majitelem restaurace, kavárny, cukrárny či vinárny? Pořiďte si dovnitř a do venkovní zahrádky luxusní…

DostupnostTermín dodání duben/květen 2019
Běžná cena: 22 243 Kč / Ušetříte: 5 645 Kč
16 598 Kč / ks
13 717 Kč bez DPH
ks

Vyberte si příslušenství k tomuto produktu

Popis produktu Zahradní ratanová sestava NAPOLI II. 1+6 (šedo-béžová)

Pevná ratanová sestava, která je vhodná do gastro zařízení a jiných komerčních prostor.  Jste majitelem restaurace, kavárny, cukrárny či vinárny? Pořiďte si dovnitř a do venkovní zahrádky luxusní posezení, jemuž potenciální návštěvníci prostě neodolají!

Náš tip: Honosná šedo-béžová sestava umělý ratan – velký stůl a 6 židlí

Jídelní sestavu Napoli II. pro 6 osob, ideální pro gastro zařízení a další komerční prostory, charakterizuje elegantní vzhled, snadná údržba a příznivá cena. Podobné sestavy byly do nedávna k vidění jen v přepychových sídlech světových celebrit.

Dopřejte si sestavu složenou z obdélníkového stolu 160 × 80 cm a 6 pohodlných křesel s poduškami. Hliníková kostra nábytku je opletená praktickým šedo-béžovým umělým ratanem, stůl je opatřen skleněnou deskou a křesla lze stohovat pro úsporu místa při skladování.

Proč vybrat jídelní sestavu Napoli II. z umělého ratanu?

Tajemstvím vysoké úrovně tohoto jídelního setu je technologický pokrok při zpracování umělého ratanu, který na soukromých zahradách i v pohostinstvích nahrazuje drahý a poněkud problematický pravý ratan. Kromě vydařeného designu je umělý ratan barevně stálý, bezúdržbový a odolný vůči dešti, slunci i mrazu.

Vytříbený styl, jednoduché čištění a dlouhá životnost – co více si přát od gastro nábytku! Prohlédněte si i další zahradní nábytek umělý ratan, dostupný komfortně online. Vytvořte pro své hosty oázu pohody, do níž se budou rádi vracet.

Snadná údržba, elegantní vzhled.

Zahradní ratanový stůl NAPOLI 160x80 cm (šedo-béžová)
více informací

Kvalitní ratanový stůl, který je vhodný do gastro zařízení a jiných komerčních prostor.

Snadná údržba, elegantní vzhled.

5 mm čiré sklo po celém povrchu stolu

Rozměry nohy: 50x50 mm

Zahradní ratanové křeslo NAPOLI s polstrem (šedo-béžová)
více informací

Pevné ratanové křeslo, které je vhodné do gastro zařízení a jiných komerčních prostor, si zamilujete. Na ratanovém křesle NAPOLI v šedo-béžovém odstínu si odpočinete každý den. Pohodlné posezení zajistí umělý ratan, materiál českých zahrad a teras.

Šedo-béžový odstín je velmi vkusný, vypadá luxusně a velmi málo se opotřebí. Samotný umělý ratan je snadno udržovatelný a odolá i špatnému počasí.

Proč si vybrat zahradní křeslo NAPOLI s polstrem?

  • Snadná údržba, elegantní vzhled
  • Přední nohy: 30x30 mm
  • Zahradní nohy: 25x25 mm
  • Béžová poduška je dodávána ke křeslu ZDARMA.
  • Poduška je opatřena zipem, je možné prát v pračce.

Pokud budete požadovat změnu barvy sedáku, než je standardně dodáván ke křeslu, můžeme Vám nabídnout následující dekory, které je možné ušít, termín dodání 2-4 týdny.

Sedák DOPPLER se zipem 389,- Kč včetně DPH

  • výběr z níže uvedených vyobrazených dekorů
  • dekor látky uveďte do poznámky v objednávce

polstr